güvenlik kamerası
DOLAR: 7.78 TL
EURO: 9.25 TL

Spor

5 yıl önce

Hayatımızdaki pek çok sorunun nedeni doğru nefes almamaktır.Doğru nefes dediğimiz diyafram nefesidir.İnsan 3 yaşına kadar diyafram nefesi alır ancak sonra korku işin içine girdiği için göğüs nefesi almaya başlar.Nefes alırken havayla dolan kısım göğüs değil karın olmalıdır. Diyafram Nefesinde Dikkat Edilecek Kurallar Nefes alırken sık,gürültüsüz,düzenli ve derin nefes almayı öğrenmelisiniz. Nefesinizi burundan alıp ağızdan vermeye çok dikkat edin. Nefesinizi alış,tutuş ve veriş zamanınız 1-4-2...

5 yıl önce

Real Sociedad maçında yedek kulübesinde oturan ve son idmana katılmayan Messi hakkında transfer dedikoduları yeniden ortaya çıktı. Chelsea ve Manchester City'nin yüksek teklifler yaptığı öne sürülen 27 yaşındaki yıldız,sosyal medyadan adeta transfer haberi verdi.Geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabında Chelsea'yı takip listesine aldı. İddialara göre Chelsea ve City'nin 250 milyon poundu gözden çıkardığı belirtiliyor.

5 yıl önce

Fenerbahçe bugün kendi sahasında İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünü konuk etti.Mücadelenin 32. dakikasında Doka'yla ikili mücadeleye giren Emre Belözoğlu sarı kart gördü.Sarı kart sınırında olan emre bu kartla Kasımpaşa maçında cezalı duruma düştü. Mücadelenin 45. dakikasında ise sarı kart sınırında olan bir diğer futbolcu Mehmet Topal sarı kart gördü ve o da Emre gibi cezalı duruma düştü.

Yukarı Çık