güvenlik kamerası
DOLAR: 7.84 TL
EURO: 9.29 TL

Roberto Cavalli’den Yeni Bir Tasarım

2.102 kez görüntülendi

Roberto Cavalli’den Yeni Bir Tasarım
ürün koruma

Sponsorluğunu Avea’nın üstlendiği Fashionable İstanbul etkinliği, Dolmabahçe Saray alanında denizin üstüne kurulan platformdaki bir çadırda Roberto Cavalli defilesi ile başladı.

İlk kez Türk izleyicisi ile buluşan Roberto Cavalli, takipçileri için iki koleksiyon hazırlamıştı.

Cavalli geçtiğimiz şubat ayında Milano’da tanıttığı 2009 Sonbahar/Kış koleksiyonunu aynı sahneyi kurarak tanıttı. Şovun ilk yarısında yer alan 2009 koleksiyonunda kürk ceketler, zımbalar ve taşlardan oluşan mini elbiseleri uzun çizmeler tamamlamıştı.

Jessica Stam ile 2009 Sonbahar/Kış koleksiyonunun açılışını yapan Cavalli, defilenin finalinde yakın arkadaşı eski manken Afef Tronchetti Provera’ya podyumda yer verdi.

Şovun ikinci kısmında ise Cavalli’nin bugüne kadar Oscar törenlerinde ve Cannes gibi etkinliklerde Hollywood yıldızları tarafından giyilmiş olan meşhur retrospektif tasarımları gösterildi.

Moda haftalarında defileye çıkan ve dünyaca ünlü markaların yüzü olan manken Jessica Stam ve Lily Donaldson defilede görev alan mankenlerdi.

Roberto Cavalli defilesi Türk seyircisi tarafından ayakta alkışlandı.

Fashionable İstanbul etkinliği Cumartesi günü Ferre ve Ferragamo defilesi, Pazar günü ise Vivienne Westwood ve Missoni defileleri ile devam edecek.

güvenlik kamerası

Roberto Cavalli’den Yeni Bir Tasarım Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık